Ru Ua
Рiдний край

м. Черкаси, вул. Шевченкa 270, оф. 23
e-mail: ridkray@cherkassy-tour.com.ua
моб.: +38(098) 985-76-13
Viber: +38(066) 070-53-46

Головна Єгипет Єгипет Турція Турцiя Кіпр Кіпр Об'єднані Арабські Емірати О А Е Туніс Туніс
Пошук туру Ізраїль Ізраїль Греція Греція Республіка Хорватія Хорватія Іспанія Іспанія
Єгипет
Сфінкс
Готель, проживання
Басейн при готелі

Єгипет - країна сонця, пустелі й незвичайної краси підводного світу Червоного моря, земля фараонів, глибоко проникнена духом Африки. Це колиска найдавнішої цивілізації, давні пам'ятники, що збереглися до наших днів, не припиняють дивувати й захоплювати людей. Відпочинок у Єгипті – це сонце, чудове Червоне море й можливість доторкнутися до історії людства, таємниці якої хвилюють душу. Єгипет розташований на північному сході Африки і омивається двома морями, Червоним і Середземним. Країна має державні кордони з Суданом на півдні і з Лівією на заході...

 • Віза оформлюється по прибуттю в країну на кожну людину, включаючи і дітей, вписаних в паспорт. Вартість – 15 USD з людини.
 • На Червоному і Середземному морях розташовані численні курорти для любителів дайвінгу, серфінгу і тому подібних захоплень:
  • Хургада, Шарм-ель-Шейх, Сафага, Дахаб, Таба, Ель Гуна,
  • Мадінат Макаді, Сома Бей, Марса Алам, Нувейба.

Посольство України в Арабській Республіці Єгипет

 • Єгипет, Каїр, 50, Road 83, Maadi
 • Тел.: (00-202) 378-68-71; 378-68-72
 • Факс: (00-202) 378-68-73

Ціна туру:

 • 3+ AL(все включено)7н/8д - 2535 грн. (310у.o.) (авіа переліт +проживання + харчування+ страховка)
 • 4+ AL(все включено) 7н/8д - 3353грн. (410у.о.) (авіа переліт +проживання + харчування+ страховка)
 • 5+ AL(все включено) 7н/8д - 3845грн. (470 у.о.) (авіа переліт +проживання + харчування+ страховка)

Екскурсії по Шарм-ель-ШейхуЕкскурсії по Хургада
Турція
Стамбул
Готель, проживання
Басейн при готелі

Туреччина - це казкова країна, що поєднує європейський стиль життя і східний колорит. Країна має багату багатовікову історію, тут добре збереглися архітектурні споруди й цілі міста римського і грецького періодів. Основна частина території Туреччини - 97 % - розміщенна в Азії і тільки 3 % - у Європі. Із трьох сторін омивається морями: на півночі - Чорним морем, на заході - Егейським, на півдні Середземним. Європейська й азіатська частини Туреччини відділені один від одного водяною системою, що утворює морський прохід з Чорного моря в Егейське і включає Мармурове море, протоки Босфор і Дарданелли. У Південній частині Босфору і Золотого Рогу Мармурового моря, розташоване одне з найпрекрасніших міст світу і найбільше місто Туреччини - Стамбул.

Туреччина — країна переважно гірська. У зв'язку з цим клімат країни носить в середньому гірський характер і межі континентального клімату. Літо у внутрішніх континентальних районах Туреччини повсюдно жарке і посушливе, зими снігові і холодні. На морі Егейськом і Середземному клімат середземноморський, з м'якшою зимою, стійкий сніговий покрив не утворюється. На Чорному морі клімат помірно-морський з характерними для нього теплим влітку і прохолодною зимою. Основне населення країни — турки. Грошова одініця Туреччині – турецька ліра. У Туреччині добре розвинений туристичний сервіс. Це пов'язано з наявністю морських курортів, а також з різноманітністю пам'яток. Найбільш відвідуваними туристами регіонами країни є: Анталія, Кемер, Аланья, Мармаріс, Белек, Сиде, Бодрум, Даламан, Фетхие.

Ціна туру:

 • 3+ AL(все включено)7н/8д - 2577грн. (315 у.о.) (авіа переліт +проживання + харчування+ страховка)
 • 4+ AL(все включено) 7н/8д - 3517грн. (430 у.о.) (авіа переліт +проживання + харчування+ страховка)
 • 5+ AL(все включено) 7н/8д - 3967грн. (485 у.о.) (авіа переліт +проживання + харчування+ страховка)

Екскурсії по Турції
Туніс
Готелі туніса
Ландшафт
Басейн при готелі

Туніс (офіційна назва - Туніська Республіка) - держава на середземноморському узбережжі Північної Африки. Відноситься до країн Магриба. Туніс входив до складу Римської імперії. На території Тунісу існували берберські поселення. В VII ст. на території країни з'явилися араби. На півночі й сході обмивається Середземним морем, на заході граничить із Алжиром, на південно-сході - з Лівією. Біля третини території країни займають східні відроги гір Атлас, інша територія покрита саванами й, в основному, пустелями. Найнижча крапка Тунісу - Шотт-ель-Гарса (17 м нижче рівня моря), а найвища - м. Джебель-Шамби (1544 м).

Клімат Тунісу — субтропічний середземноморський на півночі й уздовж узбережжя, на півдні й у внутрішніх районах — тропічний пустельний. Середні температури січня +21 °C на півдні, липня +26 °C на півночі, і +33 °C на півдні.

Традиційно мусульмани не вживають алкоголь, але в Тунісі відношення до цього питання більш ліберальне. У країні виробляються сухі й столові вина. У місті Громбалія на центральній площі встановлений пам'ятник у вигляді виноградної кисті. У цьому місті кожний вересень проводиться фестиваль вина. У Тунісі існує єдиний національний пивний бренд - «Celtia». До числа національних спиртних напоїв Тунісу також ставляться фініковий лікер «Tibarin» і горілка з інжиру - «Boukha». Морські курорти Тунісу : Махдія , Джерба , Монастир , Сусс , Хаммамет , Набіли , Корба.

Ціна туру:

 • 3+ AL(все включено)7н/8д - 2863грн. (350 у.о.) (авіа переліт +проживання + харчування+ страховка)
 • 4+ AL(все включено) 7н/8д - 3845грн. (470 у.о.) (авіа переліт +проживання + харчування+ страховка)
 • 5+ AL(все включено) 7н/8д - 4580грн. (560 у.о.) (авіа переліт +проживання + харчування+ страховка)

Ізраїль
Ізраїль
Курорт
Узбережжя

Ізраїль (повна офіційна назва - Держава Ізраїль) - держава на південно-заході Азії, у східного узбережжя Середземного моря. На півночі граничить із Ліваном, на північному сході - із Сирією, на сході - з Йорданією й територією Західного берега ріки Йордан, на південно-заході - з Єгиптом і сектором Газа. Відповідно до Декларації Незалежності, Ізраїль є єврейською державою. В той же час Ізраїль є багатонаціональною й демократичною державою, де, поряд з євреями, рівні права мають і всі інші етнічні групи, незалежно від віросповідання: араби-мусульмани, араби-християни, друзи, бедуїни, самаритяни, черкеси й ін.

Незважаючи на свою невелику територію, Ізраїль відрізняється значною географічною розмаїтістю: від пустелі Негев на півдні до гірських ланцюгів Галілеї, Кармель і Голанські висот на півночі. На сході центрального плато розташовується Йорданська долина, що сформувала відносно невелику по розмірах (6 500 км?) «Більшу Доліну». До півдня від Мертвого моря простирається пустеля Арава, що закінчується Эйлатским затокою на Червоному морі.

Фауна нараховує близько 100 видів ссавців (найбільш відомі - леопард, гепард, каракал, рись, очеретяний кіт, ушастый їжак, вовк, шакал, смугаста гієна, средиземноморская лисиця, борсук, приблизно 500 видів птахів (поширені білоголовий сипнув, яструбиний орел, великий подорлик, бородань, чорний гриф, пелікани, удоды, сойки, чайки, ворони (три види), кам'яні куріпки, перепели, кілька видів попугаеобразных і ін.

Візовий режим з Україною відмінний 9 лютого 2011 року.
Туризм, особливо паломництво, також є важливою статтею доходів Ізраїлю, завдяки печені клімату, визначним пам'яткам і унікальній географії : Мертве море, Эйлат, Єрусалим, Нетания, Рамат Ган, Хайфа, Тверия, Кесария, Герцлия.

Ціна туру: від 4745 грн. (від 580 у.о.)

Греція Греція Греція
Греція

Греція - держава на півдні Європи, розташоване на Балканському півострові і численних островах. На півночі межує з Албанією, Республікою Македонія та Болгарією, на північному сході - з Туреччиною. Омивається Егейським на сході, Іонічним на заході, на півдні - Середземним і Критським морями. До складу Грецької Республіки входить автономна республіка Афон, розташована на одному з півостровів Халкидіки Айон-Орос.

Курорти Греції: Касторья, Кос, о.Крит, о.Родос, Пелопоннес, Салоніки, Халкідікі.

Ціна туру: від 5380 грн. (від 510 євро.)

Греція Греція Греція
Об'єднані Арабські Емірати Об'єднані Арабські Емірати Об'єднані Арабські Емірати
Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати - федеративна держава, що складається з семи еміратів, кожен з яких представляє собою мікродержаву з абсолютною монархією. Держава ОАЕ розташоване в південно-західній Азії в східній частині Аравійського півострова. Межує з Саудівською Аравією на заході і півдні, з Оманом - на південно-сході і на північному сході (оманський полуанклав Мусандам (губернаторство) і його повний анклав Мадху (вілайєт Мусандама)). Омивається водами Перської та Оманської заток.

Курорти ОАЕ: Абу Дабі, Аджман, Дубаї, Рас Аль Хайма, Розум Аль Кувейн, Фуджейра, Шарджа.

Ціна туру: від 6435 грн. (від 610 євро.)Екскурсії по ОАЕ Відео огляд готеля

Об'єднані Арабські Емірати Об'єднані Арабські Емірати Об'єднані Арабські Емірати
Республіка Хорватія Хорватія Республіка Хорватія
Республіка Хорватія

Республіка Хорватія - держава на півдні Центральної Європи і заході Балканського півострова, яка стала незалежною в 1991 році. У Хорватії проводяться безліч фестивалів і різних торжеств. У Загребі проходять фестиваль «Музичне Бієннале» (квітень), філармонічний Фестиваль Св. Марка (червень), виставка квітів «Флора-Арт» (червень), Фестиваль мультфільмів (червень), Міжнародний фольклорний фестиваль (липень), Міжнародний фестиваль театрів ляльок (серпень - вересень).

Курорти Хорватії: Біоград на Море, Башка Вода, Будва, Водиці, Дубровник, Острів Лопуд, Трогір.

Ціна туру: від 3587 грн. (від 340 євро.)

Республіка Хорватія Республіка Хорватія Республіка Хорватія
Іспанія Іспанія Іспанія
Іспанія

Іспанія - офіційно - Королівство Іспанія - держава на південному заході Європи зі столицею в місті Мадрид. Середня кількість сонячних днів складає 260-285. Середня річна температура на узбережжі Середземного моря становить 20 градусів тепла. Різноманітність кліматичних умов - від вологих на півночі до аридних на півдні - обумовлює неоднорідність флори і рослинності Іспаніі. На території Іспанії збереглися залишки давньогрецьких, карфагенських і римських поселень.

Курорти Іспанії: Коста Брава, Коста Даурада, Коста Дель Соль, Ллорет Де Мар, Майорка, о.Тенеріфе.

Ціна туру: від 4009грн. (від 380 євро.)

Іспанія Іспанія Іспанія
Кіпр Кіпр Кіпр
Кіпр

Кіпр - Республіка Кіпр - острівна держава в східній частині Середземного моря. Географічна близькість до ряду середземноморських країн дозволяє проводити для туристів морські круїзи в Єгипет, Ізраїль, острів Родос або Йорданію. Автомобілі, що здаються в оренду туристам, мають червоні номери, які починаються з літери Z. Багато пляжів Республіки Кіпр нагороджені Блакитним прапором Євросоюзу за екологічну чистоту та інфраструктуру.

Курорти Кіпру: Ларнака, Піссурі, Протарас, Лімассол, Пафос, Айя Напа.

Ціна туру: від 3903грн. (від 370 євро.)

Республіка Кіпр Республіка Кіпр Республіка Кіпр