м. Черкаси, вул. Шевченкa 270, оф. 23
e-mail: ridkray@cherkassy-tour.com.ua
моб.: +38(098) 985-76-13
Viber: +38(066) 070-53-46
Співробітництво

Подорож по Черкаській області

Черкаську область по праву називають серцем України, головною артерією якої є могутній Дніпро,що розділяє цей край на два береги. Долини річок Росі, Вільшанки, Тясмину вважаються ландшафтними шедеврами цієїї місцевості. Черкащина - одна з найбагатших областей України. Її багатство - це не тільки незабутні краєвиди з численними річками та озерами, розташованими на цій землі, але і багатовікова історія, яка залишила після себе вічну пам'ять у вигляді архітектурної та археологічної спадщин.
представники всесвітньо відомої трипільської культуриІсторія Черкаської області йде з часів кам'яного віку. Перші поселення людей на її території відносяться до часів верхнього палеоліту (35-8 тис. до н. е..). У період з VII по III століття до н.е. землі Черкаської області населяли представники всесвітньо відомої трипільської культури. По всій території Черкащини виявлено понад 100 городищ, поселень та курганів, що відносяться до скіфської епохи (VI-II ст. до н.е.). Відомо, що в IV-VII ст. край населяли племена ант, а потім - полян. За часів Київської Русі в XI-XIII ст., з метою захисту від кочових племен Причорномор'я, були споруджені міста-фортеці - Канів, Корсунь та інші. Більшість з них були зруйновані монголо-татарським військом під проводом хана Батия в 1239-1240 рр.

 с. СуботовеЗ черкаською областю пов'язана історія українського козацтва, а в с. Суботові народився і провів своє дитинство Богдан Хмельницький. Тут же - в Іллінській церкві покоїться дух козацького гетьмана. В Чигирині відкрито музей, який розповідає про його життя і діяльність, так як в ті давні роки тамі розміщувався військово-політичний центр козацтва.

 комната-музей Т.Г. ШевченкоНа Черкащині народився, жив і творив Великий Кобзар Українського народу Тарас Шевченко, поховання якого знаходиться на Тарасовій (Чернечій) горі в Каневі. В с.Будище знаходиться кімната-музей Т.Г. Шевченка. Поруч розкинувся парк, в якому до цих пір шелестить листя багаторічного дуба, в дуплі якого малий Тарас ховав свої малюнки. Кожен бажаючий може підійти, закрити очі і, обійнявши дуб Тараса, відчути непереборний дух українського народу і всепоглинаючу любов до Батьківщини.

город Умань СофиевкаЦей край радо зустріне своїх гостей і запропонує для огляду більше 400 об'єктів природоохоронних територій, найбільш дорогоцінною з яких вважається Канівський природний заповідник (1923р.). Варто також помилуватися і перлиною садово-паркового мистецтва - Національним дендрологічним парком «Софіївка», що прикрашає місто Умань.

Безмежний історико-культурний потенціал, багаті природні ресурси, унікальні архітектурні та археологічні пам'ятки Черкаської області задовольнять запити найвибагливішого туриста, якого завжди радо зустріне ця багата земля. Ми пропонуємо чудово відпочити та відвідати визначні пам'ятки Черкаської області замовивши, Черкаси тур.